Kniha "Proč islám nesmí do Česka" již v tisku

Nová kniha Kláry Samkové s názvem "Proč islám nesmí do Česka", kterou vydává nakladatelství Bondy, právě zamířila do tiskárny a bude tak brzy k sehnání jak v běžné síti knihkupectví, tak opět ve verzi s podpisem a osobním věnováním autorky přímo u Kláry Samkové. Podrobnosti týkající se distribuce budou včas zveřejněny.

Kniha sestává ze dvou částí: jednak z obsáhlého rozhovoru s Klárou Samkovou, ve kterém objasňuje své názory na islám a zároveň vzpomíná na své dětství, dospívání a různé životní momenty, které pomáhaly formovat její názory a (nejen) politické postoje; jednak z několika vybraných proslovů Kláry Samkové, datovaných od r. 1989 až do současnosti, které byly proneseny (případně měly být, ale z důvodu společensko-politické non-konformity nebyl jejich autorce poskytnut prostor) při různých veřejných akcích a významných společenských událostech.

Snahou autorky je především poskytnout čtenáři vhled do způsobu jejího uvažování, práce s informacemi a zejména politického směřování, případně jej inspirovat při hledání možných řešení současné společenské a politické situace. 

obálka Proč islám nesmí do Česka