křest

pozvánka na křest knihy v Brně

Pozvánka na křest knihy Kláry Samkové v Brně

Nakladatelství Bondy si dovoluje pozvat veřejnost na slavnostní křest knihy "političky na volné noze" JUDr. Kláry Samkové "Proč islám nesmí do Česka", který proběhne v brněnském knikupectví Barvič a Novotný (Česká 13, Brno) v pátek 21. 10. 2016 od 16 hodin.

křest knihy Proč islám nesmí do Česka

Právo: Islám zotročuje svět, hlásá Samková

V deníku Právo vyšla krátká reportáž ze křtu nové knihy Kláry Samkové "Proč islám nesmí do Česka", který proběhl 13. 9. 2016 v Café Louvre v Praze.

křest knihy Proč islám nesmí do Česka

Klára Samková pokřtila svou knihu Proč islám nesmí do Česka

V úterý 13. 9. 2016 proběhl v galerii Café Louvre v Praze křest nové knihy Kláry Samkové "Proč islám nesmí do Česka", spojený s tiskovou konferencí. Přítomni byli kromě novinářů i zástupci nakladatelství Bondy, které knihu vydalo, tedy spoluautor knižního rozhovoru s Klárou Samkovou novinář Svatopluk Štefl, zástupce šéfredaktora Dušan Spáčil a šéfredaktor Luboš Koláček. 

Pozvánka na křest knihy Proč islám nesmí do Česka

Pozvánka na křest knihy Proč islám nesmí do Česka

Milí přátelé, kolegové, novináři,

zveme vás na tiskovou konferenci s právničkou a „političkou na volné noze“ Klárou Samkovou, u příležitosti křtu knihy „Proč islám nesmí do Česka“. Publikace je knížním trhu od počátku září a už dnes se dá říci, že vyvolává mimořádnou čtenářskou pozornost. Autorčiny razantní myšlenky, promyšlená argumentace i názorová upřímnost – to vše dělá z této knihy jeden ze čtenářských hitů podzimu. Své názory bude JUDr. Klára Samková otevřeně prezentovat na tiskové konferenci dne 13. 9. 2016 od 11,00 hodin v kavárně Café Louvre na pražské Národní třídě č. (viz přiložená pozvánka).

Dne 27. 6. 2012 proběhl křest knížky Kláry Samkové

Dne 27. 6. 2012 proběhl v knihkupectví Daemon v Praze 2, Londýnská 81, křest knížky Kláry Samkové "Zbavte mne toho pitomce - sundejte ze mne tu mrchu".

Jeden z prvních čtenářů, Štěpán Kotrba, ohodnotil knihu takto:

"Koupil jsem si dnes knihu "Zbavte mě toho pitomce, sundejte ze mě tu mrchu" kterou napsala advokátka Klára Samková. Přišel jsem se podívat i na křest. A dostal dedikaci...

Kniha je dobrá. Jde o "blbuvzdorný" návod, který by měla Klára prodávat u vstupu do své kanceláře každému, kdo se jde poradit o rozvodu. Bez její znalosti by se neměl nikdo rozvádět, ani o rozvodu uvažovat a neměl by být vpuš...těn do kanceláře podruhé. Frequented asked questions. Jenom nevím, zda právník má být svým klientům i vrbou/zpovědníkem i psychologem/psychiatrem, případně daňovým poradcem při "odklánění" částí majetku či naopak investigativním vyšetřovatelem, dohledávajícím odkloněný majetek. Ale asi klienti očekávají komplexní péči. Jako u maminky."

Křest knížky je možno shlédnout zde:
http://www.justicetv.cz/mozaika/krestks.htm.

Knížku je možno zakoupit na e-shopu zde:
http://www.blinkr-eshop.com/news/horka-novinka-zbavte-me-toho-pitomce-sundejte-ze-me-tu-mrchu/

Křest knížky Kláry A. Samkové "Zbavte mne toho pitomce/sundejte ze mne tu mrchu"

Dne 25. 5. v 16,00 hod. proběhne v Knihkupectví DAEMON na Londýnské 81 (prakticky roh Londýnské Anglické, Praha 2)  křest knížky Kláry A. Samkové "Zbavte mne toho pitomce/sundejte ze mne tu mrchu". Všichni příznivci této nové příručky o tom, jak  projít rozvodem a s ním souvisejícími spory s co nejmenší újmou na duši i na majetku jsou vítáni.

Kmotrem knížky je Iustin - Sdružení přátel rodičů a dětí, viz www.iustin.cz 
O knížce více na: http://www.blinkr-knihy.com/