TÁTAFEST!

Na mezinárodní den žen jsme si zvykli, odvykli a neprávem naň zanevřeli. Trošku lepší to je s mezinárodním dnem matek, až na to, že ty ženy, které si dovolí mít jiný názor než společnost okolo nich a nechtějí mít děti, trošičku skřípají zuby vzteky. Ty pak, které obíhají centra asistované reprodukce, pláčou…. A co muži – a co tátové??? Zdá se, že dokonce i u nás se začíná slavit mezinárodní den mužů. Už na pálení čarodějnic je dobré vědět, že přijde a v našich „byzi“ kalendáříčcích si jej zaškrtnout… Když bylo naší Darince pět let, couraly jsme spolu Londýnem a jednou z velkých zastávek byla místní hračkářsko-papírnictví. Množství překrásných blbůstek a přáníček dcerku naprosto uchvátilo – ovšem nejlepší byla přání ke dni otců. „Dad, you are the best!“ jsme přivezly tatínkovi a od té doby jsou přáníčka tátovi vyráběna každoročně ručičkami jeho dítka. Tatínek si přání však musí zasloužit, takže jej pěkně hledá po celém bytě. Minule bylo umístěno na WC pod záchodovým prkýnkem, protože, no prostě víte pročže. Protože dítě je dcera, tož proto…..

Letos se chystáme přání tvořit a následně hledat na Kampě, kde oslavu dne otců chystá Liga otevřených mužů. I když do 21. června je daleko, náš program na tento den je již jasný. Tátové, udělejte si také okénko! Dobrovolně se přihlásím k vedení „klubu odložených matek“, tedy rozuměj matek, odložených partnery a dětmi ve výše uvedený den, aby si to oni mohli spolu na Kampě užít. Kam, dámy, vyrazíme???
O chlápky a pusinky se nám postarají jak níže uvedeno, náš program je jenom na nás…

OSLAVA DNE OTCŮ

Liga otevřených mužů zve řádné, mimořádné i neřádné táty, jejich děti a přátele: přijďte si zařádit a oslavit tak Den otců!

V neděli 21.června 2009 vás v Komunitním centru Kampa a okolí čeká
• 13-15 workshop pouze pro muže-otce
• 15-17 lehké letní aktivity pro dospělé a děti
• 17 koncert Yellow Sisters
• 18 workshop Drum Circle
• Navíc exkluzivní trika, pivo, milí lidé…
• Babysitting od 13 do 15 hod zajištěn.
Zaškrtněte si 21.června v kalendáři a pro další informace sledujte web www.ilom.cz.

Další LOMí akce:
• 5. května - Prom - Pražská otevřená skupina pro Muže na téma Žárlivost. Bližší info na našem webu.
• 15. - 17. května - Sebeúcta - Víkendový workshop pro muže. Bližší info na našem webu nebo v této pdf pozvánce.
• 2. června - Když rodí muž - Seminář pro muže, kteří se chtějí připravit na porod svého dítěte, na první měsíce
jeho života i na své otcovství. Bližší info na webu www.ilom.cz