VRAŽDA!!!

Ne, vraždu nemůže ospravedlnit vůbec nic. Zejména pak nikoliv vraždu matky vlastního dítěte, jejích rodičů a zejména už vůbec nic vraždu dalšího chlápka, který se k tomu přichomejtnul jen tak, že si s ex partnerkou vraha – ničehož netuše - něco začal. Ne, vraždu nemůže ospravedlnit vůbec nic.
Něco ji však může napomoci vysvětlit.
Zvláštní je, že onen Makedonec, který se dle veřejně dostupných zdrojů dopustil vraždy své expartnerky, jejího přítele a jejích rodičů, komunikoval (alespoň jak se ke mně doslechlo), italsky…proč tedy Makedonec??? Je vůbec národnost pro jakékoliv posuzování tohoto případu rozhodná??? Bylo by to jinak, kdyby vraždil Eskymák, Korejec, Američan, Novozélanďan??? Nebylo….. nemělo by být….. Tak proč to novináři uvádějí??? Abychom pak v diskusích pod zprávami mohli číst třeba: „….neměla se, kurva jedna, s takovým balkánským ksindlem co tahat a ještě s ním mít děcko“???
Hm……….
Taxe ke mně doneslo, že ten ksindl se před tím, než vraždil, opakovaně obrátil na naši slavnou policii a chtěl podat na matku svojí dcery trestní oznámení, protože mu dělala naschvály, dítě mu odmítala „půjčovat“, ba znemožňovala mu s ním jakýkoliv styk.
A jakpak ta jeho snaha domoci se práva vídat se se svým dítětem u naší slavné PČR dopadla???
Hmmmm…….
Zda byl odkázán, aby se domáhal svých práv soudní cestou, nevím.
Nevím o tom vlastně vůbec nic.
Vím jen, že jestli i nadále se budou „dětský“ věci soudit způsobem, který je v zemích Koruny České stále praktikován, tak těch chlápků, kterým rupne v bedně, bude stále víc. A ženských, které budou umírat, bude taky stále víc. A taky sirotků....
HOWGH.