trestní oznámení

Klára Samková

Tisková konference Kláry Samkové ve věci podání trestního oznámení na Jana Kroupu, Český rozhlas a další

Klára Samková v úterý 22. ledna 2019 uspořádala tiskovou konferenci, na které oznámila své podání trestního oznámení na redaktora Českého rozhlasu Jana Kroupu, jeho nadřízeného Jana Pokorného i samotný Český rozhlas, a to ve věci záměrné manipulace s veřejným míněním na základě informací získaných trestnou činností a další trestné činnosti spáchané uvedenými osobami a médiem. Vysvětlila i svůj další postup v této věci. V závěru tiskové konference se vyjádřila rovněž ke své kandidatuře na funkci zástupkyně veřejného ochránce práv – do této funkce je navrhována senátorem za ODS Tomášem Jirsou.

Druhé trestní oznámení na Ministerstvu zdravotnictví

Trestní oznámení na Ministerstvu zdravotnictví

Věc:       oznámení o skutečnostech nasvědčujících podezření, že byl spáchán trestný čin ZNEUŽITÍ PRAVOMOCI ÚŘEDNÍ OSOBY dle ust. § 329 trestního zákona v platném znění 

Vážení, obracím se tímto na orgány činné v trestním řízení s informacemi, které nasvědčují skutečnosti, že mohlo dojít ke spáchání trestného činu zneužití pravomoci úřední osoby podle ust. § 329 odst. 1 trestního zákona ze strany zaměstnance Ministerstva zdravotnictví ČR. 

Haló noviny: Advokátka žaluje předáky SON

PRAHA - Majitelé domů mají jen minimální naději, že Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku rozhodne plošně pro všechny, kteří se domáhají odškodnění kvůli regulaci nájemného.

Chovali se k vám při porodu hrubě

Dejte lékařům rázně najevo, že si nemohou dovolit upírat vám vaše práva, a žalujte je.

V porodnici nedovolili, aby byl můj muž u porodu, proti mé vůli mě oholili a dali mi klystýr. Během těchto úkonů kolem prošlo šest lidí. Celý den jsem nesměla pít a musela jsem neustále chodit. Když už asi pátý člověk zjišťoval, zda jsem dost otevřená, a já jsem protestovala, označili mě za hysterku. Ta bezmocnost!

- Alena, Olomouc