Volte Rosenberga!!

Coby registrovaná příznivkyně TOP 09 jsem nafasovala něco billboardů, a protože spravuji pár nemovitostí, obplandala jsem je volebními plachtami. Při realizaci účasti na volební kampani dostalo se mi pak poučení od lidu prostého, jak to s tou politickou angažovaností vypadá ve skutečnosti…

  

Faktem je, že jsem to poněkud přehnala s velikostí. Ale víte jak je takový formát 2x 3 metry ve skutečnosti VOBROVSKEJ?? To byste ani neřekli co to dá práce to pověsit..
Za účelem zavěšení dostavila jsem se do jedné vesničky u Loun, kde mi s věšbou zásadním způsobem pomáhal můj adoptivní syn Tibor a jeto bratr Pepík, který tam žije u své tety. K události dne srotila se vesnická omladina ve stáří 8 – 16 let a proběhla zde následující konverzace.

Omladina 1: Ty, Kláro, a kdo to je??
Klára: To je Schwarzenberg.
Omladina 2: Ten pornoherec?
Klára: Uchchchc…chrrrrr..uh – huh
Omladina 3: Ty vole, to nemůže bejt von, tenhle nemá tetování
Klára: Úuuuuuh…ah,ah,ah…
Omladina 2: …sem si říkal, že tenhle je ňákej starej…
Omladina 1: Ale je to supr plachta – necháš nám ji tady potom? Akorát na přikrytí motorky, možná i auta…
Klára: (se potí)
Teta Helena: Tak já ti toho plešouna teda pudu volit… a teď už pote všici jíst, však sem vařila kuřecí perkelt s haluškami – kdo chcete??

Čímž se vše dostalo do téměř normálních kolejí a já jsem se nabouchala s pocitem, že pro vítězství své favorizované politické strany jsem udělala skutečně maximum a nabízenou krmi jsem si poctivě odpracovala…

Publikováno 23. 5. 2010 na blog.aktualne.cz
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/klara-samkova-vesela-.php?itemid=9890