Případ Barbary Kautmanové a Michala Červína je stále populární

Pro česká média je stále přitažlivý případ Barbary Kautmanové a milionáře Michala Červína z televizní reality show Vem si mě! Z původně dobré zábavy na televizních obrazovkách se zrodila trpká story. Ze svazku Kautmanové a Červína vzešla nejen malá dcera Rozárka, ale i hořký rozchod. Naše advokátní kancelář zastupuje Barbaru Kautmanovou ve sporu o výživném na Rozárku proti Michalu Červínovi.
Internetový portál super.cz zveřejnil 27. července článek pod názvem "Barbara z Vem si mě!: Červín kašle na dceru a musí platit tisíce." Přetiskujeme.

Barbara Kautmanová (32), která se díky reality show Vem si mě! seznámila s podnikatelem Michalem Červínem (40), se chce soudit. Pár se rozešel ve zlém a ze vztahu zbyla dcera Rozárka, na kterou její otec platí málo peněz. Vášnivá blondýna chce pro svou dceru víc!

„Na Rózu i Kubu (syn Červína z předchozího vztahu, pozn. red.) kašle a kašlat a bude," nechala se slyšet Kautmanová, která se nedokáže smířit s tím, že jejich dceru Michal vůbec nevídá.

Mezi bývalými partnery došlo krátce po narození dcery k rozchodu. Barbara se z jejich společného domu odstěhovala zpátky na Moravu ke své mamince. Nyní se vztahy mezi ní a Michalem opět vyostřují. Barbara po otci dcery vyžaduje totiž větší alimenty, než jaké jí soud vyměřil.

„Naše dcera není žádné kolo, abychom se o ni takhle handrkovali," míní Barbara, která už se zřejmě smířila s tím, že rok a půl stará Rozárka není pro Michala důležitá. Přesto chce ale víc peněz, než jí Červín posílá, a celou záležitost žene k soudu.

Jak se s celou záležitostí popere milionář, kterého v poslední době zajímají spíše večírky a ženy, je záhadou. Těžko ale soudu předloží společné fotografie s dcerou, které by dokázaly, že je vzorným otcem... (corn)