Rozvod Čontofalských

Publikováno: internetový magazín iSport.cz, 23. listopadu 2011, Autor: Petr Žaloudek 

Večeře a vínečko v pražské restauraci. Tak trávili čtvrteční sváteční večer brankář fotbalové Slavie Kamil Čontofalský (33) s modelkou a módní návrhářkou Dominikou Sedláčkovou (27). Zatímco půvabná dívka je podle vlastních slov úplně nezadaná, bývalý slovenský reprezentant se stále ještě rozvádí. S manželkou Vladimírou, která mu porodila tři dcery, zrovna harmonický vztah nemají. V září u nich kvůli násilí dokonce musela zasahovat policie.

Dominiku s Kamilem seznámila manželka Martina Latky, který je spoluhráčem slovenského gólmana ve Slavii. Na státní svátek si spolu vyrazili do restaurace Monarch (ve které byl mimochodem zavražděn Václav Kočka mladší) a evidentně se dobře bavili.

U stolečku pro dva popíjeli víno a culili se na sebe. „O nic nešlo, poznali jsme se teprve nedávno,“ okomentoval Blesku rande Čontofalský. „Byla to taková nezávazná schůzka. Zašli jsme si na večeři,“ dodal fotbalista, který je již půl roku v rozvodovém řízení. O to požádala jeho žena Vladimíra.

Tu večerní schůzka manžela s Dominikou ani nepřekvapila.

„Kamil posledních šest měsíců chodí po barech, domů se často vrací k ránu a podnapilý. Tyhle kamarádky na telefon měl vždycky a tím, že s dětmi jezdím na víkendy k mamince do Litvínova, tak má volné pole působnosti. Když se vrátíme domů, je evidentní, že tam někdo byl,“ řekla paní Čontofalská poté, co ji Blesk informoval o existenci fotek ze čtvrtečního večera.

Nutno říct, že její představa o večerním programu Kamila se od reality moc neliší. Z restaurace totiž spolu s Dominikou zamířili pomocí asistovaného odvozu přímo do Tehova u Říčan, kde Čontofalští bydlí. Bůh ví, co brankář myslel tím, když včera Blesku řekl: „Nechci si teď nic začínat.“